Po škole #6 O studentských spolcích a občanské angažovanosti s Annou Pánkovou z Mladých občanů

14/03/22

"Platforma studentských spolků by se mohla v budoucnu rozrůstat i díky možnostem, které nabízejí moderní technologie," říká v rozhovoru Anna Pánková.

Další díl série Po škole přináší povídání s Annou Pánkovou z Gymnázia Josefa Ressela v Chrudimi. Rozhovor moderuje Robin Kašpar z České středoškolské unie. Anně je devatenáct let a je v předsednictvu sdružení Mladí občané. Anna přibližuje, co její práce obnáší, popisuje, jak se stará o sociální sítě a PR spolku, který se snaží posílit vztah mladých lidí k veřejném dění. Rozhovor doporučujeme ke shlédnutí všem středoškolákům, kteří se zajímají o dění okolo sebe a hledají cesty, jak se do něj zapojit. 

Série vzniká ve spolupráci Knihovny Václava Havla a České středoškolské unie. Série je součástí projektu Havel Channel - Young, který se zaměřuje na mladé publikum 14+.

Klíčová slova

Seriál: Po škole

Rozhovory se středoškoláky, kteří se ve svém volnu věnují společensky prospěšným aktivitám. Série vzniká ve spolupráci Knihovny Václava Havla a České středoškolské unie. Každý dílem provází jiný moderátor z řad členů České středoškolské unie. Série je součástí projektu Havel Channel - Young, který se zaměřuje na mladé publikum 14+.


Zpět na úvodní stránku