17/11 Obývák Václava Havla: O rodičích a dětech - (1) Eva Holubová a Karolína Holubová

17/11/21

Kouř, Pelíšky, Knoflíkáři, Obecná škola nebo třeba Pupendo – nejen v těchto klasikách si zahrála skvělá Eva Holubová. Herectví ji provází už od gymnázia, kde se začala věnovat divadlu. Její kroky ke kultovním českým filmům pak směřovaly i přes Divadlo Na zábradlí. Její dcera Karolína Holubová působí jako fotografka v Londýně a společně v minulém roce založily kreativní agenturu Holubice Agency. Které hodnoty mají společné a kde naopak vzniká tzv. generační propast? Na to se ptáme v mezigeneračním dialogu 17/11 Obývák Václava Havla: O rodičích a dětech.

-----------------------------

Jak to vypadá doma v obýváku u Formanů, Trojanů, Vondráčků nebo Holubů? V čem se jejich hodnoty shodnou a kde se už vytváří tzv. generační propast? Debata mezi rodiči a dětmi vám dá nahlédnout do intimních a otevřených rozhovorů dvou generací v rámci jedné rodiny. Přijďte si poslechnout mezigenerační dialog moderovaný Hannou Slívovou a Barborou Šichanovou o vnímání demokracie, svobody volby, ale i těžkostech doby dnešní a minulé.

Čas: 13:00-19:00
Místo: Knihovna Václava Havla
Událost: bude také živě streamovaná.

Moderují: Hana Slívová (ČRo) Barbora Šichanová (ČRo)

Hosté
Eva Holubová a Karolína Holubová (13:00-13:45)
Klára Formanová a Antonie Formanová (14:45-15:30)
Jan Vondráček a Vojtěch Vondráček (16:15-16:45)
Klára Pollertová-Trojanová a Josef Trojan (18:15-19:00)

Před vstupem kontrolujeme potvrzení o bezinfekčnosti (dokončené očkování/prodělaný covid/negativní test). PCR test nesmí být starší než 72 hodin a antigenní test 24 hodin. Je také povinné mít po celou dobu nasazený respirátor. Aktuální informace sledujte zde: https://covid.gov.cz/situace/kultura/spolecenske-akce.

Děkujeme, že jste ohleduplní k sobě i okolí.

Klíčová slova


Zpět na úvodní stránku