Občané z Ostrovní #7 - Jak být produktivní, ale ne toxicky

26/10/21

Nový školní i akademický rok je v plném proudu. Mladí lidé se po téměř dvou letech on-line života vrací do normálních kolejí. Návrat to ale není vždy lehký - studijních povinností, zajímavých akcí, projektů i setkání je tolik, že se cítíme vyčerpaní. Jak poznat, že jdeme za hranici svých sil? Jak být produktivní, ale současně žít v souladu se svou duší i tělem a nesnažit se jenom vyhovět představám ostatních?

Přinášíme povídání s PhDr. Ivou Štětovskou, Ph.D. z Katedry psychologie FFUK. Řeč je o zdravém pracovním tempu, odpočinku, psychohygieně i o tom, jak se mít rád. 

Podcastem opět provázejí Anna Kleinová a Pavlína Kašparová ze spolku Mladí občané. Podcast můžete poslouchat na Spotify, na webu Havel Channel nebo sledovat na Instagramu. Podcastová série je součástí projektu Havel Channel - Young, který se zaměřuje na mladé publikum 14+.

Klíčová slova

Seriál: Občané z Ostrovní

Podcasty mladých moderátorek a jejich hostů o tématech, která zajímají nastupující generaci. Rozhovory moderují Anna Klein a Pavlína Kašparová. Podcast lze poslouchat na Spotify, na webu Havel Channel nebo sledovat na Instagramu. Série je součástí projektu Havel Channel - Young, který se zaměřuje na mladé publikum 14+.


Zpět na úvodní stránku